Osoby prowadzące zajęcia:

tl_files/galeria/pliki/news/2019/Monika_B..jpg

Monika Brzykca – elblążanka, ukończyła studia licencjackie i magisterskie na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, na specjalizacji media rysunkowe. Absolwentka Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Najbardziej angażują ją techniki rysunkowe i dziedziny ilustratorskie. W 2016 roku otrzymała wyróżnienie honorowe w międzynarodowym konkursie studenckim "Rysować naturalnie". Zdobywczyni nagrody publiczności w konkursie "29 Salon Elbląski" w 2017 roku. Uczestniczka zbiorowych wystaw w Polsce i zagranicą.

tl_files/galeria/pliki/news/2019/Helena_W._fot.Dobruska.jpg

Helena Wojciechowska - z wykształcenia etnolog. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji artystycznej na UWM w Olsztynie. Od ponad dekady zajmuje się edukacją oraz animacją kulturalną i społeczną jako nauczyciel przedmiotów artystycznych, kurator wystaw, instruktor plastyki, animator, koordynator projektów. Sercem oraz zawodowo związana z Elblągiem – miastem rodzinnym.

Na wszystkie zajęcia realizowane przez Galerię EL można zapisać się pod nr tel. 55 625-67-80 bądź mailowo: joanna@galeria-el.pl

Zapraszamy do kontaktu.